کانتر و گیشه یکی از پرکاربرد ترین میزهای اداری می باشد که در بیشتر شرکت ها ، مراکز بهداشتی درمانی ، هتل ها ، بانک ها و … مورد استفاده قرار می گیرد . البته از میز کانتر و پذیرش در طلا فروشی ها ، صرافی ها و مراکز فروشگاهی … هم استفاده می شود. درسته که این نوع میز کاربرد وسیعی داره اما تفاوت هایی هم بین میزهای کانتر ، از نظر طرح ، رنگ و اندازه وجود داره که در هنگام خرید باید حتما به آنها توجه داشته باشید و به تناسب موقعیت ، نوع استفاده و نیازتان انتخاب کنید .

توجه به سایز و ابعاد کانتر و گیشه

طراحی میز کانتر و گیشه اصولی دارد که رعایت آنها به زیبایی بیشتر و کارایی این میزها کمک می نماید . اولین و مهمترین پارامتر میتواند ارتفاع و سایر ابعاد میز کانتر باشد . نادیده گرفتن این موضوع باعث خستگی سریع و دردهای عضلانی منشی ها و عدم استفاده درست مراجعین از میز پیشخوان خواهد شد . چرا که کانتر و گیشه استفاده ای دو منظوره داره یعنی طوری طراحی میشه که هم منشی ها و کارمندان از آن استفاده کنند و هم ارباب رجوع . پس توجه به استاندارد بودن ابعاد کانتر و گیشه اولین چیزی است که باید در هنگام خرید بهش توجه کنید .

جنس و رنگ کانتر و گیشه اداری

عامل مهم دیگه که توجه به آن حیاتی است جنس و رنگ کانتر و گیشه است که باید حداکثر تناسب با محیط را داشته باشد . معمولا رنگ میزهای پذیرش را روشن انتخاب می کنند تا باعث جلب توجه بیشتر و همچنین زیبایی و ایجاد ظاهر مناسب تر شود . جنس میز پذیرش هم معمولا از چوب طبیعی یا انواع MDF انتخاب میشه که به مقدار بودجه ، سلیقه و نحوه استفاده شما بستگی داره .

قابلیت های جانبی میز کانتر و گیشه استاندارد

1) قابلیت قرار گرفتن درپوش داکت برای هدایت کابل های مختلف مانند کابل برق، تلفن و کابل شبکه به قسمت زیرین صفحه میز و دسترسی آسان به آنها .

2) قابلیت قرار دادن فایل اداری در قسمت زیرین میز پذیرش جهت بایگانی و نگهداری وسایل .

3) تعبیه صفحه ای در قسمت جلوی کانتر به منظور استفاده ی ارباب رجوع برای نوشتن .

4) داشتن قفسه ها و فضاهای مجزا برای قرار دادن وسایل کوچک و شخصی مثل کاغذ ، خودکار ، لیوان و …

شرکت طراحان آفیس با در نظر گرفتن نیازهای متنوع مشتریان و با استفاده از دانش معماری اقدام به ساخت انواع میزهای کانتر و پذیرش ، مطابق با استاندارد های روز و قیمت مناسب نموده است و آماده دریافت سفارشات شما مشتریان گرامی خواهد بود . برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .