میز گروهی

میز گروهی یا ورک استیشن امروزه در طراحی فضای اداری بسیار اهمیت دارد چراکه طبق تحقیقات اخیر معمولا کارمندان ۸۰ درصد تایم خود را در تنهایی به سر می برند درنتیجه برای افزایش تعامل بین کارکنان و بیشتر شدن ارتباطات و کارگروهی ، بهتر است بستری فراهم گردد تا کارکنان به صورت هماهنگ باهم کار کنند که این امر باعث افزایش راندمان کاری می شود . پس استفاده از میز گروهی می تواند ابزاری سودمند برای مدیران جهت رسیدن به این اهداف باشد. درضمن استفاده از میز گروهی یا میز ورکستیشن بدلیل انعطاف زیاد در طراحی بر اساس تعداد کاربران و ابعاد محیط ، می تواند گزینه ی مناسبی برای انتخاب باشد.

مزایا استفاده از میز گروهی

1 – ایجاد تعامل در کارمندان در عین حفظ حریم شخصی آن ها (با استفاده از دیوایدر ها یا قفسه های زونکن )
2 – تنوع بالا در رنگ و طرح
3 – استفاده بهینه از فضای کاری
4 – حفظ انسجام و نظم بیشتر در عین تفکیک بخش های مختلف کاری

ابعاد میز گروهی باتوجه به نیاز مشتریان تعیین می شود و می تواند کاملا سفارشی و قابل تغییر طراحی شود . جنس میزهای اداری بصورت کلی از ورق های MDF کشورهای ترکیه و مالزی می باشد .

در مجموع انتخاب میز گروهی مناسب باعث صرفه جویی در منابع ، حفظ تعامل ، ایجاد نظم بیشتر ، استفاده حداکثر از فضا و همچنین افزایش کارایی افراد می شود و از هر حیث انتخابی هوشمندانه برای تجهیز یک شرکت یا سازمان محسوب می شود. تیم طراحان آفیس آماده ی طراحی و تولید این محصول مطابق با سلیقه و خواست شما است و جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت قیمت محصولات با کارشناسان ما تماس بگیرید .