میز کارمندی معمولا از میزهای کارشناسی و مدیریتی کوچک تر و ساده تر است اما این کوچکی و سادگی دلیل بر کم اهمیت بودن آن نیست و باید در انتخاب آن توجه زیادی به خرح داد . بدون شک یکی از مهم ترین عوامل بهبود کارایی و راندمان کارمندان یک سازمان وجود یک محیط آرام و بدون تنش و استرس و همچنین انتخاب میز و صندلی مناسب و ارگونومیک است تا علاوه بر بحث های زیبایی شناختی باعث راحتی کارمندان و ایجاد انگیزه در انجام کارها به بهترین شکل ممکن شود . ازطرفی ظاهر زیبا و مشتری پسند ، به نوعی نمایانگر قدرت و توانایی سازمان و جایگاه تجاری شرکت است . پس انتخاب میز کارمندی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است و باید سعی کرد میز کارمندی را متناسب باسیاست های شرکت و همچنین فضای سازمان انتخاب کرد.

انواع میز کارمندی

میزهای کارمندی بر اساس نوع طراحی و شکل ظاهری به دو دسته اصلی تقسیم بندی میشن . گروه اول میزهای کارمندی تک نفره و ساده هستند که اکثر مردم کماکان با آن آشنایی دارند و دسته دوم میزهای کار گروهی یا میز کارمندی گروهی هستند که از ادغام چند میز اداری مجزا با یکدیگر ساخته می شوند .

ویژگی های میز کارمندی مناسب

عوامل زیادی در انتخاب میز کارمندی مناسب دخیل است که درادامه به بعضی از آن ها اشاره خواهیم کرد :

علاوه بر بحث های کیفیتی ، میز کارمندی باید بگونه ای باشد که مرز بندی میان کارمندان را به درستی رعایت کند تا آن ها احساس آرامش و امنیت بیشتری داشته باشند و از حفظ حریم شخصی خود اطمینان حاصل نمایند .

البته از لحاظ نظارت بیشتر بر کارکنان شرکت ، میزی مناسب تر است که مدیریت احاطه ی کامل به کارمندان خود داشته باشد تا بتواند راحت تر آن ها را هدایت کند. میزهای کارمندی و کارشناسی باید متناسب با مورد استفاده آن ها و به صورت ارگونومیک ساخته شوند چراکه یک کارمند بیش از یک سوم از طول روز را در محل کار خود به سر می برد . پس ساختار و طراحی میز باید طوری باشد که فرد کمتر احساس خستگی کند و دچار عوارض و آسیب های شغلی نشود .

گروه صنعتی طراحان آفیس با کادری مجرب و پرتلاش مفتخر به تولید انواع میزهای اداری با کاربری های مختلف در پاسخ به نیاز مشتریان محترم است و به همت تیم بازاریابی و تحقیق و توسعه محصول سعی در ایجاد تنوع هرچه بیشتر درمحصولات و رقابت با رقبای خارجی دارد تا بتواند محیط کاری مناسبی برای مدیران و کارمندان فراهم نماید . جهت خرید انواع میز کارمندی ، میز کانتر ، کنفرانس و مدیریت و … و همچنین دریافت مشاوره در امر خرید با همکاران ما تماس بگیرید .