درباره طراحان آفیس

شرکت طراحان آفیس ، از سال 1386 با تمرکز بر تولید سازه های چوبی و اجرای دکوراسیون داخلی مدرن ، بصورت استارت آپی افتتاح شد . هدف اصلی ما تجهیز شرکت های نوپا و استارت آپی با کمترین هزینه و بهترین متریال است . در طی این سال ها توانستیم با جذب نیروهای متخصص و ماهر و خرید ماشین آلات پیشرفته کیفیت و کمیت محصولات طراحان آفیس را ارتقاء دهیم و باعث رضایتمندی بیشتر مشتریان شویم .

درحال حاضر بصورت تخصصی در زمینه مبلمان اداری فعالیت می کنیم . البته در کنار طراحی و تولید انواع میزهای اداری مانند : میز مدیریتی ، میز کنفرانس ، میز کارمندی و کارشناسی ، میز کار گروهی ، فایلینگ اداری ، پارتیشن بندی و … صفر تا صد پروژه های طراحی و اجرای دکوراسیون مانند ساخت کابینت ، کمد دیواری ، دیوارپوش و سقف کاذب را با هزینه مناسب و کیفیت قابل قبول انجام می دهیم .

طراحان آفیس تلاش می کند تا با بهره مندی از علم و تکنولوژی، سلیقه ی مهندسی و تعهد در تولیدات و اجراییات خود ، محصولاتی زیبا و کاربردی و همچنین منطبق با سلیقه شما مشتریان گرامی ارائه کند. ما اطمینان داریم که فعالیت در محیط مناسب و پرنشاط باعث افزایش بازدهی کارمندان شما خواهد شد ، و با این تفکر تمام تلاشمان بر این است که در جهت موفقیت شما مسئولیتمان را به بهترین نحو ممکن به انجام برسانیم .