میز اداری خاص + مبلمان اداری خاص + قیمت

اصولا کار اداری و مشاغل کارمندی جوریه که باید افراد ساعات زیادیو پشت میزهای اداری بگذرونن و خیلی تفاوتی نمی‌کنه که مدیر باشید یا کارمند ، در هر صورت موظف هستید جهت انجام امور کاری و مسئولیت هایی که به شما واگذار شده تایم زیادی رو در دفتر کار و پشت میز و صندلی اداری سپری کنید . به همین دلیل انتخاب یک میز اداری خاص و استاندارد میتونه هم باعث ایجاد رغبت و انگیزه بیشتر برای انجام وظایف بشه و هم از خستگی شما و آسیب های جسمانی جلوگیری کنه . درواقع انتخاب مبلمان اداری خاص حتی به افزایش راندمان کاری شما کمک کنه .

چرا باید مبلمان اداری خاص بخریم؟!

جوابش سادست اول بخاطر اینکه به مشتریان و سایر افراد وجه تمایز و تفاوت خودتون و کیفیت کارتون رو نشون بدین دوم بخاطر ایجاد انگیزه و حس با ارزش بودن در کارمندان !
به هرحال اینکه کارمندان شما بدونن برای شما اهمیت دارن و افراد مهمی هستن میتونه تاثیر خوبی در کارایی و کیفیت کارشون داشته باشه . با انتخاب مبلمان اداری خاص و متفاوت این حس مثبت و انگیزه رو به کارمندانتون انتقال بدین .

تفکیک بخش های کاری با استفاده از دکوراسیون اداری متفاوت (استفاده از میز اداری خاص ، رنگ متفاوت ، مبلمان متفاوت )

از معیارهای یک میز اداری خوب میتونیم به راحتی از نظر استاندارد بودن ، دوام و کیفیت بالا ، زیبایی و طراحی مناسب اشاره کنیم . اگر از نظر بودجه خیلی محدودیت ندارید پیشنهاد میکنیم از یک نوع میز اداری خاص برای بخش اداری و کارمندان شرکت خود استفاده کنید تا زیبایی فضای کار چند برابر بشه و کارمندان هم احساس خوبی نسبت به محیط کار خود داشته باشند . فرضا برای بخش مالی و حسابداری شرکت از چند میز اداری خاص با طراحی متفاوت از سایر بخش ها استفاده کنید تا حس خاص بودنو به کارمندانتان هم القا کنید .

قیمت میز اداری خاص

قطع به یقین قیمت میز اداری خاص از سایر میزهای اداری و معمولی گرون تر خواهد بود اما اگر به دید سرمایه گذاری بر روی کارمندان و آینده شرکت بهش نگاه کنید میبینید که ارزشش رو داره و در طولانی مدت جواب خواهد داد . واقعیت اینه که اکثر مشتریان و افراد جامعه به شرکت های مجلل ، مدرن و خاص بیشتر اعتماد می کنند و جلب اعتماد مشتریان و شرکای اصلی ینی دستیابی به موفقیت و پیروزی …

طراحان آفیس طراح میز اداری خاص

معمولا شرکت های بزرگ و بنام حوزه مبلمان اداری محصولات محدودی دارند و تنها تمرکزشون روی تولید چند مدل محدود از میزهای اداری است و کمتر امکان تولید مبلمان اداری خاص رو دارن که این موضوع میتونه برای کسی که دنبال تنوع و انتخاب مبلمان اداری خاص میگرده نمیتونه جالب باشه اما در این بین شرکت هایی هم هستن که مطابق با سلیقه مشتری و بر اساس طرحی که مشتری ارائه می کند اقدام به تولید میزهای اداری میکنن و این یعنی محدود نبودن و باز گذاشتن دست مشتری در انتخاب محصول … البته باید این نکته رو بدونید که در این حالت پروسه طراحی و تولید بیشتر زمان میبره و باید کمی صبور باشین .

شرکت طراحان آفیس از معدود شرکت هاییه که هیچ محدودیتی درطراحی و تولیدات خود نداره و هر طرحی یا هر مشخصات فنی که مشتریان عزیز در نظر داشته باشن پیاده سازی و اجرا میکنه . لطفا برای مشاوره و کسب اطلاع بیشتر با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید .