قیمت میز و صندلی اداری + ویژگی های میز و صندلی اداری خوب

تقریبا همه افراد از ارتباط میان راحتی و آرامش کارمندان با میزان بازده و کارایی افراد اطلاع دارند و اهمیت این موضوع بر کسی پوشیده نیست . این موضوع در خرید میز و صندلی اداری از اهمیت زیادی برخورداره و باید بهش توجه زیادی کرد البته عوامل دیگری مانند قیمت میز و صندلی اداری و کیفیت نیز در این انتخاب دخالت دارند و برای افراد اهمیت زیادی دارند . زیرا از لحاظ فیزیولوژیک، برای فراهم نمودن آسایش کارمندان، صندلی بیشتر از میز موثر است زیرا پرسنل بیشتر با صندلی خود درگیر و در تماس هستند تا میز. البته آشنایی با علم ارگونومی برای انتخاب میز و صندلی اداری استاندارد میتونه در این زمینه کمک کننده باشه .

ویژگی های میز و صندلی اداری خوب

میز و صندلی اداری انتخابی برای یک سازمان یا موسسه باید مناسب محیط و شرایط حاکم بر آن سازمان باشد. برای نمونه میز و صندلی کلاسیک و رسمی، برای قسمت مدیریت و سرپرستی یک اداره و میز و صندلی مدرن و بروز برای بخشی از سازمان که فضای صمیمی تر و پویایی دارد ، مناسب خواهد بود.

کیفیت متریال و دوام میز و صندلی اداری

نوع متریال مصرفی و چوبی و یا فلزی بودن استراکچر اصلی ، از نکات مهمی هستن که برای داشتن انتخابی درست باید آنها را در نظر گرفت. برای مثال اگر کیفیت میز و صندلی اداری چوبی انتخاب شده برای سازمان، مناسب نباشد، پس از مدتی بر اثر استفاده مکرر از آن ها، شاهد ایجاد سر و صدا خواهیم بود که این خود نیز بر روی تمرکز پرسنل تاثیر منفی خواهد گذاشت.

قیمت میز و صندلی اداری

یکی دیگر از مهم ترین عوامل در گزینش میز و صندلی اداری برای سازمان و یا شرکت ها، قیمت میز و صندلی اداری می باشد. هر سازمان با توجه به شرایط خود مانند  میزان بودجه ، حوزه کاری و … می تواند برای خرید میز و صندلی اداری اقدام نماید. عوامل زیادی قیمت میز و صندلی اداری را تعیین می کنند که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

برند شرکت تولید کننده

این روزها برندهای مختلفی در بازار میز و صندلی اداری در حال فعالیت اند. برخی از آن ها دارای سابقه طولانی تر و برخی دیگر نوپا هستند. قطعا کیفیتی که این برندها ارائه می دهند با هم متفاوت است. قیمت میز و صندلی اداری نیز بر این اساس برای هر کدام از این برندها متفاوت خواهد بود.

جنس مواد اولیه

برای تولید میز و صندلی اداری از عناصر مختلفی بهره گرفته می شود. چوب، شیشه، انواع فلزات مثل استیل و آلومینیوم، چرم، پارچه، پلاستیک و … . قیمت میز و صندلی اداری نیز با توجه به نوع و کیفیت این مواد به کار رفته متغیر خواهد بود و هرچه متریال مصرفی با کیفیت تر باشد طبعا قیمت محصول را بالاتر خواهد برد .

طراحی میز و صندلی اداری

امروزه همه مدیران به دلیل تاثیر زیادی که محیط کار بر روی نحوه کار کارمندان می گذارد بدنبال زیباتر شدن فضای کاری شرکت خود هستند. شرکت های تولیدکننده مبلمان اداری نیز در تلاش هستند که با طراحی مناسب به این نیازها پاسخ دهند. طراحی و دیزاین میز و صندلی اداری مناسب و زیبا حاصل ساعت ها هزینه و وقت افراد متخصص در این زمینه است و منطقی بنظر میرسد که قیمت میز و صندلی اداری هم با توجه به نوع طراحی و مقدار زمانی که برای تولید آن صرف شده تعیین شود.

اندازه محصول

اندازه و ابعاد مبلمان اداری هم به طور مستقیم با میزان مواد مورد استفاده برای تولید آن ها ارتباط دارد. و هر چه مواد اولیه مصرفی بیشتر باشد، قیمت میز و صندلی اداری نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین باید در گزینش صندلی و میزهای اداری ، به بهینه بودن ابعاد و اندازه توجه نمود تا از نظر هزینه ای به صرفه تر باشد.

سایر عوامل

همه موارد بالا جز عوامل بسیار مهم هستند که نقش تعیین کننده ای در قیمت میز و صندلی اداری دارند. اما نکته ی بسیار مهمی که باید به آن توجه نمود، هزینه های پنهان است که معمولا تاثیر زیادی هم در قیمت بازار دارد. یکی از آن ها هزینه حمل و نقل و ارسال کالا و دیگری واسطه ها هستند . هر چه با واسطه کمتری بتوانیم خرید کنیم، قیمت میز و صندلی اداری برایمان منصفانه تر خواهد بود. برای کاهش هزینه حمل و نقل هم بهتر است از تولیدکنندگان نزدیک به محل سکونت خودتان خرید کنید تا هم سریع تر و هم با هزینه کمتر محصول به دست شما برسد . در ادامه بصورت حدودی یک لیست قیمت میز و صندلی اداری در اختیار شما قرار می دهیم تا یک دید کلی و حدود قیمت داشته باشید و بتوانید انتخاب بهتری انجام دهید.

لیست قیمت میز و صندلی اداری

*قیمت میز اداری گروهی چهار نفره با طراحی ساده حدودا 4 میلیون تومان و میز گروهی 6 نفره 6 میلیون تومان می باشد .
*قیمت میز کارمندی با طراحی ساده از یک میلیون شروع میشه تا 3 میلیون تومان .
*قیمت میز مدیریت ساده از دو میلیون تا 4 میلیون متغیره .
*قیمت میز کنفرانس ام دی اف ساده با توجه به ابعاد و تقریبا به ازای هر نفر 700 هزار تومان محاسبه می شود برای نمونه قیمت میز کنفرانس 10 نفره در حدود 7 میلیون تومان برآورد می شود .
توجه کنید که قیمت های بالا با توجه به عدم ثبات بازار مواد اولیه، به صورت حدودی ارائه شده و ممکن است قیمت میز و صندلی اداری اعلام شده کمتر و یا بیشتر از قیمت های درج شده در فهرست بالا باشد. لطفا جهت استعلام قیمت و دریافت مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید .