خرید کابینت ام دی اف | فروش کابینت mdf

امروزه کابینت ها نسبت به گذشته تغییرات چشمگیری داشته اند و برای خرید کابینت ام دی اف باید ابتدا انواع آن را شناخت که معمولا شامل کابینت های ام دی اف و های گلاس می باشند و سپس با آگاهی بیشتر انتخابی مناسب انجام داد . کابینت ها از لحاظ طرح و مدل از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند به این صورت که می توان گفت برای هر سلیقه ای حداقل یک مدل ایده آل و مورد علاقه وجود دارد . یکی از مهمترین قسمت های کابینت درب های آن است زیرا در نگاه اول توجه بیننده را بیشتر جلب می کند بنابراین طرح درب های کابینت نقش بسزایی در زیبایی و جذابیت نمای آشپزخانه شما دارد و می بایست در هنگام خرید کابینت ام دی اف به این نکته هم توجه ویژه ای کرد .

در ادامه به بررسی برخی از مدل های کلی کابینت ها می پردازیم .

خرید کابینت ام دی اف یا سایر کابینت ها …

کابینت های لوورد

کابینت لوورد یکی از انواع معروف کابینت می باشد که در آپارتمان های ایران زیاد استفاده می شود و پرطرفدار است .
ترکیبی از تعدادی پنل چوبی نازک و افقی که با فاصله کم از یکدیگر قراره گرفته اند و بعضا در پنجره های ساختمان از آنها استفاده می گردد و استفاده از این طرح چوبی در کابینت های آشپزخانه می تواند زیبایی دو چندانی به آشپزخانه ببخشد . البته قیمت این نوع کابینت خیلی بالاست ولی می توانید مطمئن باشید که ارزش چنین قیمتی را نیز دارد .

کابینت های تخت (مدرن)

این نوع کابینت ها را کابینت صاف، تخت یا مدرن می گویند. این کابینت ها دارای درب هایی ساده هستند که کوچیکترین نقش و طرحی روی آنها به چشم نمیخورد. همین امر باعث می گردد این کابینت ها برای کسانی که تمایل دارند از دکوراسیون های خلوت، ساده و شیک استفاده کنند، انتخاب مناسبی باشد. معمولا جنس‌ درها از جنس لایه چوبی یا پایه لمینتی می باشد. قیمت درب های‌ لمینتی پایین تر از مدل های چوبی می باشد و این در حالی است که از تنوع طرح و رنگ بیشتری نیز برخوردار است.

کابینت های کلاسیک

در حال حاضر کابینت های کلاسیک اکثرا در خانه های قدیمی یافت می شود و استقبال از آنها در حال کاهش است. با این وجود که می توان دلیل آن را قیمت بسیار بالای این کابینت ها دانست، میزان استفاده آنها در خانه های لوکس نیز کاهش یافته است . لازم به ذکر است که در کابینت های کلاسیک، اندازه گیری دقیق و یکسان بسیار ضروری و مهم می باشد زیرا در غیر این صورت ممکن است تزیینات حاشیه ای کابینت ها با هم متفاوت باشند.

کابینت های ترموفویل یا ام دی اف (MDF)

کابینت های MDF نقش مهمی در آشپزخانه های امروزی دارند . این کابینت ها از لایه های چوبی و تخته ای تشکیل شده اند که با وجود لایه ای از جنس متفاوت مانند پلاستیک بر روی آنها مقاومت خوبی در برابر گرما دارند . کابینت های ام دی اف دارای مزایای زیادی هستند، برای مثال این کابینت ها دارای طرح های ‌متنوع و زیادی هستند، مانند طرح های چوب و های گلاس. همچنین کابینت های MDF دارای استحکام بالایی هستند و از لحاظ قیمتی نیز مناسب هستند و در مجموع خرید کابینت ام دی اف نسبت به سایر کابینت ها متداول تر و مقرون به صرفه تر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *